Přeprava a instalace mobilního domu

Jednou z hlavních předností mobilního domu je, že si ho můžete postavit, kam si umanete. Výběr místa necháme na vás, se vším ostatním vám ale rádi pomůžeme.

Máme na to oko

Jediná věc, co od vás budeme potřebovat, je adresa nebo souřadnice místa, kam budete chtít svůj nově zakoupený mobilní dům umístit. Vámi vybrané místo pro mobilheim navštíví náš technik, který sepíše a naplánuje vše, co budeme potřebovat pro bezproblémové dopravení domu. Je pro nás prioritou, aby pro vás pořízení mobilního domu neznamenalo žádné starosti, obhlídku místa pro usazení mobilheimu proto nabízíme ke každému domu zcela zdarma.

Vyrážíme na cestu

Zdarma vám i dopravíme dům z Jindřichova Hradce kamkoliv po republice. Máme k dispozici jak nákladní vozy, tažná zařízení, tak i přípravky pro skládací techniku, abychom se bez problémů dostali na takřka jakýkoliv pozemek. A protože jsme si ho předtím obhlédli, při samotné dopravě nás už nic nepřekvapí.

Čas se usadit

Abyste se mohli konečně nastěhovat, je potřeba mobilheim jen usadit na to správné místo. Sami byste se s tím mohli nadřít a proto u nás máte v ceně i odborné usazení. Vy sami jen začnete bydlet.

Výběr mobilního domu se nesmí podcenit, takže kromě přepravy a odborného usazení domu vám můžeme poskytnout i poradenské služby nebo zprostředkovat financování domu.