Co jsou a kde se vzaly mobilní domy?

Ačkoliv jsou v Česku mobilní domy poměrně novinkou, jinde ve světě mají bohatou historii, kterou jejich „předci“ započali už v 19. století, kdy miliony lidí cestovaly napříč dnešními Spojenými státy.

Výběr mobilního domu

Váš nový mobilheim se s velkou pravděpodobností stane láskou na celý život. A přece byste výběr něčeho tak důležitého nechtěli podcenit. Jak ale poznat, že je to ten pravý?

Společné záliby jsou základ

Abyste si se svým novým domem dobře rozuměli, je důležité si před samotnou koupí ujasnit, k čemu ho chcete používat. Kromě střechy nad hlavou vám všechny mobilheimy nabídnou možnost připojení elektřiny, plynu, vody i odpadu, všechno ostatní se může odvíjet od vašich přání.

Ideální dům existuje

Na rozdíl od ideálního partnera, není hledání perfektního domu takový problém. V našem prodejním centru v Jindřichově Hradci najdete několik desítek kvalitních domů. Rozdíly pak uvidíte zejména v konkrétních rozměrech domů, použitých dekorech a řešení jednotlivých místností. Dle svých preferencí si pak můžete pořídit například terasu, markýzu, krbová kamna nebo řadu dalšího příslušenství, jehož výběr s vámi rádi probereme. A jak vypadá např. mobilhaus s krbem se můžete podívat na Willerby Granada.

Láska od jara do zimy

Nejlepší řešení při výběru mobilního domu představují zateplené mobilheimy připravené k celoročnímu provozu. Na rozdíl od sezónních domů disponují prakticky vždy lepším vybavením, nabízí podstatně větší komfort a v neposlední řadě jsou i atraktivnější. Budete s nimi tak mít jistotu, že vás ani po letech neomrzí. 

Rádi vám předveme mobilní domy osobně v našem centru, ale pro představu se můžete podívat na nabídku domů různých stylů s úžasnou atmosférou.

YouTube video