Výběr mobilního domu

Jako pořizování kteréhokoliv bydlení, je i výběr mobilního domu velkým životním rozhodnutím. Váš nový mobilheim se s velkou pravděpodobností stane láskou na celý život, a tak je nutné jeho výběr nepodcenit, pečlivě zvážit všechny dostupné možnosti a přesně stanovit své požadavky, které povedou ke stoprocentní spokojenosti. Na co si ale dát při výběru pozor a jak poznat, který mobilní dům je pro Vás ten pravý?

Vyjasněte si účel využití domu

Stejně jako při výběru partnera, je i v případě mobilního domu zásadní, abyste si  vzájemně dobře rozuměli. Je proto důležité si před samotnou koupí pečlivě vyjasnit, za jakým účelem dům kupujete, a tím se pak při výběru řídit. Tedy stanovit si, k čemu chcete stavbu v budoucnu využívat. 

Všechny mobilheimy Vám sice nabídnou střechu nad hlavou, možnost připojení elektřiny, plynu, vody i odpadu, všechno ostatní se ale u různých typů může lišit, a je proto nutné si své požadavky vyjasnit,  a pak již hledat takový, který bude Vaše přání splňovat.

Mobilní dům, který Vám padne do oka

Zůstaňme ale u paralel s milostným životem. Na rozdíl od ideálního partnera, není hledání perfektního domu tak složité. V našem prodejním centru v Jindřichově Hradci si totiž můžete najít hned několik desítek kvalitních domů, které si můžete na místě prohlédnout a vybrat si tak ten, který je Vašemu srdci nejbližší. 

Rozdíly pak uvidíte zejména v konkrétních rozměrech domů, použitých dekorech a řešení jednotlivých místností. Přesně podle svých preferencí si tak můžete pořídit například mobilheim s terasou, markýzou, krbovými kamny nebo řadou dalšího příslušenství, jehož výběr s vámi rádi hned na místě probereme a zodpovíme Vaše případné otázky, či konkrétní představy.

Celoroční bydlení

Nejlepší řešení při výběru mobilního domu představují prostorné zateplené mobilheimy, které jsou připravené k celoročnímu provozu, a tedy i k trvalému bydlení. Na rozdíl od sezónních domů disponují prakticky vždy lepším vybavením a nabízí podstatně větší komfort. V neposlední řadě jsou navrženy tak, aby byly atraktivnější a svému majiteli zajistily co nejvyšší úroveň pohodlí. Můžete si tak být jisti, že Vás ani po letech neomrzí a skutečně se stanou láskou na celý život. 

Pokud se nemůžete rozhodnout, jaký mobilní dům si pořídit, zavítejte do našeho centra, kde Vám rádi pomůžeme s výběrem. Nepodceňte volbu mobilheimu, Vy v něm budete žít.