Přeprava a instalace mobilního domu

Jednou z hlavních předností mobilního domu je jeho základní vlastnost, a to fakt, že si jej můžete postavit, kam si jen umanete. Ať už jste městský typ, nebo vás láká klid venkova, výběr místa je naprosto libovolný. Vyberte si místo podle vašich představ a kontaktujte nás. Se vším ostatním vám rádi pomůžeme a zajistíme mobilní dům, který se stane vaší životní láskou.

Máme na to oko

Jediná věc, co od vás tedy budeme potřebovat, je adresa či souřadnice místa, kam budete chtít svůj nově zakoupený mobilní dům umístit. Vámi vybrané místo pro umístění mobilheimu navštíví náš technik, který pozemek prozkoumá, informace sepíše a naplánuje vše, co budeme potřebovat pro bezproblémové dopravení domu tak, aby byla zajištěna maximální funkčnost nového obydlí. 

Je pro nás prioritou, aby pořízení mobilního domu pro naše zákazníky  neznamenalo žádné starosti a obstarávání, a proto odbornou obhlídku místa pro usazení mobilheimu nabízíme ke každému  domu zcela zdarma.

Vyrážíme na cestu

Zdarma je i samotná doprava mobilního domu k zákazníkovi, kterou zajistíme z Jindřichova Hradce kamkoliv po České republice a Slovensku. Máme k dispozici jak nákladní vozy, tažná zařízení, tak i přípravky pro skládací techniku, která je uzpůsobena tak,  aby se bez problémů dostala na takřka jakýkoliv pozemek s jakýmkoliv terénem. Na základě analýzy pozemku, tak bude doprava uzpůsobena tak, aby proběhla hladce bez jakýchkoli nepříjemných překvapení.

Čas se usadit

Po dopravení na místo tak již zbývá jen samotné usazení, po němž se již budete moci konečně nastěhovat. Jelikož je usazení mobilheimu na správné místo poměrně složité, a svépomocí byste se s ním mohli mít velké problémy, je u nás v ceně i tato odborná služba. Váš nový dům tak bude usazen našimi odborníky a vy sami se můžete jen nastěhovat a  začít bydlet.

Výběr mobilního domu se nesmí podcenit, takže kromě přepravy a odborného usazení domu vám můžeme poskytnout i poradenské služby nebo zprostředkovat financování domu.