Facebook pixel

Služby, Servis, Pojištění

Kompletní servis, doprava zdarma po celé ČR a největší jihočeský showroom! Vám všem, kdo toužíte po moderním, rychlém a levném bydlení, nabízíme jedinečné řešení. Mobilní domy - maximálně praktické a cenově dostupné! Pro naše klienty zajišťujeme i další užitečné a zároveň odborné služby. Profesionální usazení domu na určené místo, poradenství při výběru... Pomáháme Vám řešit i otázky financování, vyřizování úvěru a pojištění.

Doprava zdarma - zajišťujeme po celé ČR ke každému zakoupenému domu. U řady ECONOMY pouze přímý dovoz. Bližší informace získáte u prodejce.

 

Kompletní vstupní servis a předání

Poradenství » potřebujete s něčím poradit? Rádi Vám při výběru mobilního domu pomůžeme! Zodpovíme Vaše otázky kolem mobilních domů - mobilheimů, k jejich pořízení i technickým záležitostem.

Podpora při zvažování potřeb » co je pro Vás a Vaše bydlení důležité a bez čeho se naopak obejdete? Využijte naše zkušenosti získané za roky praxe.

Financování » nevíte si při koupi mobilního domu rady s financováním? Rádi Vám pomůžeme! Spolupracujeme s Equa bank a.s. a firmou ESSOX s.r.o. Spolu s nimi Vám poradíme a na počkání vyřídíme úvěr za velice příznivých podmínek.

Pojištění » snadno ho vyřídíte také naším prostřednictvím.

Odborné usazení » zakoupený mobilní dům dovezeme až k Vám. V rámci služeb Vám NoCo Mobilní domy poskytují možnost právě dovezený mobilní dům odborně usadit přesně tam, kam si přejete. Neplatí přitom žádné zvláštní požadavky, spíše doporučení. Je zapotřebí předem zvážit dopravní dostupnost pozemku, na který má být mobilheim umístěn. K tomuto účelu NoCo mobilní domy poskytuje službu "Obhlídka zdarma"- u řady EXCLUSIVE. Součástí této služby je náštěva proškoleného pracovníka NoCo mobilní domy přímo v místě usazení. Tato služba, jak už název napovídá, je ZDARMA. Dům může stát přímo na zemi, přesto doporučujeme použití pozinkovaných aretačních stojek s betonovými dlaždicemi pod nosné body mobilního domu. 

Tím však rozhodně nekončíme. Potřebujete poradit? Jsme tu pro vás! Pište na info@nocomobilnidomy, volejte +420 776 383 383

Výběr mobilního domu

Chcete si pořídit mobilní dům? Zveme Vás na prohlídku našeho showroomu. Najdete nás v Jindřichově Hradci na Rezkově 953. Přijďte se podívat na největší výběr mobilních domů (mobilheimů) v regionu jižních Čech! Vybrat si můžete sami, ale samozřejmě Vám rádi poradíme a zodpovíme otázky.

Mobilní domy můžete využít k rekreačním účelům jako chaty, velice příjemná je i dovolená strávená v mobilheimu. Hodí se také na zahradu, jako provizorní bydlení na stavbě, poslouží jako klubovna, ubytovna, kancelář, ale splní svou službu i pro celoroční bydlení jako plnohodnotná alternativa bytu v paneláku. Komfort je srovnatelný, jsou nenáročné na údržbu a cenově dostupné. Stejně jako v běžných domech tu máte rozvedenou vodu, odpad i elektřinu. Stačí si zřídit potřebné přípojky.

Mobilní domy jsou vyráběny z odolných materiálů. Opláštění domů, tzv. "siding",  je tvořeno buď eloxovaným hliníkovým plechem, dřevěnými nebo velmi populárními vinylovými lamelami.  Mají pevnou především dřevěnou konstrukci upevněnou na stabilní podvozkové konstukci z ocele. U novějších domů je podvozek ošetřen pozinkováním. Krytinu střechy obvykle tvoří také pozinkovaný nebo hliníkový plech. Nezřídka má mobilní dům v Česku známou krytinu. Nesmí chybět okapy. Vnitřní stěny mobilheimu jsou z omyvatelného materiálu. Prostor mezi stěnami vyplňuje minerální vata, polystyren apod.

K zásadním kritériím při výběru patří rozměry a vnitřní vybavení. K nejběžnějším patří domy o ploše cca 9x3 metry, variant je ale samozřejmě mnoho. Menší i podstatně větší! Šířka se běžně pohybuje od 2,5 do 4 m a délka od 7 do 15 m. Průměrná hmotnost se pohybuje od 3 do 4 tun. Díky tomu není případná přeprava mobilheimu žádný problém. Pro náročnější klienty existuje možnost propojení domů a vytvoření vícemodulového bydlení.

Mobilheim a jeho životnost se pohybují kolem 40 až 50 let.

 

Zvážení potřeb při výběru mobilního domu

Pro jaké účely mobilní dům potřebujete? Chcete si užívat jeho pohodlí celoročně s rodinou, nebo k rekreaci v přírodě? Má Vám posloužit pro podnikání, jako užitková budova nebo pro provizorní bydlení na stavbě či při různých nenadálých situacích?

Doporučujeme dobře uvážit nejen vhodnost a dostupnost místa, kam by Váš mobilheim měl být umístěn, ale především k jakým účelům bude sloužit a tím pádem i rozměry a nároky na vybavení. V nabídce najdete jak zánovní mobilní domy, tak i ty nové celoroční a moderní. Konstrukce všech našich mobilních domů jsou kvalitní a uvidíte, že splní všechna Vaše kritéria.

Máte další specifické požadavky a přání? Existuje řada možností, jak Váš mobilní dům vylepšit a zvýšit jeho užitek. Doplňkové terasy k mobilheimu, markýzy nebo termoizolační okna dokáží své. Poradíme Vám, jak na to, a pomůžeme zvážit, co skutečně potřebujete a co ne.

10 důvodů, proč chtít mobilní dům

jsou cenově dostupné

komfort je srovnatelný s podmínkami klasických bytů

nabízí nejlevnější bydlení a nízké provozní náklady

nízká cena pojištění

dlouhou životnost

minimální nároky na údržbu, minimum oprav, na rozdíl od zděných domů

můžete je pohodlně obývat celoročně

splňují bezpečnostní a hygienické normy ČR i EU

kam ho umístíte, záleží na Vás

pestrost využití

 

Financování

Při koupi mobilního domu Vám nabízíme pomoc v oblasti financování. Na splátky lze pořídit jak celoroční mobilní dům, tak mobilheim sloužící pouze jako sezónní chatka pro vás a vaše blízké. Spolupracujeme s Equa bank a.s. a firmou ESSOX s.r.o. Výše akontace začíná již na 6 %. Přijďte, vyberte si svůj vysněný dům a my Vám na počkání vyřídíme úvěr za velmi příznivých podmínek. Úvěr vyřizujeme on-line, takže ihned víte, zda na něj dosáhnete. Výši akontace si zvolíte sami, stejně jako počet splátek.

Naším prostřednictvím si mobilní dům můžete také nechat pojistit.

Jaké doklady potřebujete k vyřízení úvěru nad 100 000 Kč?

1 Platný občanský průkaz

2 Druhý doklad totožnosti: cestovní pas, řidičský průkaz, průkaz zdravotní pojišťovny, platební karta (MasterCard, Visa, American Express) nebo rodný list

3 Zaměstnanec: Originál potvrzení o výši příjmu (ne starší než 1 měsíc), doklad pro ověření adresy (např. faktura za nájem, za plyn, elektřinu, telefon, SIPO, poslední výpis z běžného účtu) - nutno zaslat se smlouvou

4 OSVČ: Živnostenský list, kopie posledního daňového přiznání s razítkem finančního úřadu (včetně všech příloh), doklad pro ověření adresy (např. faktura za nájem, elektřinu, telefon, poslední výpis z běžného účtu) - nutno zaslat se smlouvou

5 Důchodce: doklad pro ověření adresy (např. faktura za nájem, za plyn, elektřinu, telefon, SIPO) a jeden z těchto dokladů - výměr důchodu, poslední výplatní doklad prokazující vyplácení důchodu - nutno zaslat se smlouvou

6 Mateřská dovolená: oznámení o přiznání dávky státní sociální podpory - rodičovský příspěvek, doklad pro ověření adresy (např. faktura za nájem, elektřinu, telefon, poslední výpis z běžného účtu) - nutno zaslat se smlouvou

7 Právnické osoby: kopie výpisu z obchodního rejstříku, kopie posledního daňového přiznání s razítkem finančního úřadu (včetně všech příloh - rozvaha, výkaz zisků a ztrát atd.), doklad pro ověření adresy (např. faktura za nájem, plyn, elektřinu, telefon), od výše úvěru 500 000 Kč je požadována směnka znějící na rodné číslo jednatele/společníka. Směnka a směnečné prohlášení Vám budou připraveny během individuálního posouzení - nutno zaslat se smlouvou