Facebook pixel

O nás

   

O nás - vítejte

Kdo jsme?

S mobilním bydlením máme za roky svého působení bohaté zkušenosti. Proto víme, jak je pro Vás důležitá možnost rychlého řešení bydlení i celoročního pohodlí. Abyste byli spokojení a my se mohli pyšnit vědomím úspěšného dodavatele, dbáme na rychlé dodací lhůty a samozřejmě také na prověření toho, co nabízíme. Provádíme kompletní vstupní servis, na základě svých zkušeností Vám poradíme s výběrem domu a postaráme se o odborné usazení. Dohlížíme, aby všechny prodávané mobilní domy byly ve velmi dobrém stavu a tím pádem připraveny k okamžitému bydlení.

Mobilní domy NOCO nabízí nejrychlejší a nejlevnější bydlení nejen v jížních Čechách a celé ČR. Jsme tady pro Vás už 6. rokem a naše sídlo najdete v Jindřichově Hradci. Tady na vás také čeká showroom s největší přehlídkou nabízených mobilních domů v celém regionu jižních Čech. Specializujeme se na mobilní domy – mobilheimy nejen pro rekreační, ale především pro celoroční bydlení - řada "Exclusive". V nabídce také najdete levné mobilní domy - řada "Economy".

O nás - vítejte

Co vám nabízíme?

Díky bohatým zkušenostem ze světa mobilního bydlení Vám můžeme nabídnout moderní a zároveň kvalitní mobilheimy, zájemcům poradíme s financováním nákupu a pomůžeme s vyřízením pojištění.

V neposlední řadě pamatujeme také na dopravu mobilního domu zdarma po celé ČR až k Vám!

  

kontaktujte nás