Facebook pixel

Přeprava mobilheimu

14.12.2016 / Novinka

Co zvážit před realizací přepravy

Je třeba vědět, kam přesně si budete přát mobilní dům usadit. Terén mohou komplikovat různé překážky. Ani cesta nemusí být žádný med. Důležité je mít přesně naplánovaný každý krok. Problémem totiž mohou být úzké silnice a mosty, nízké podjezdy, ostré zatáčky nebo nedostatečná nosnost mostu. 

V případě, že si nebudete terénem jisti, může se na pozemek přijet podívat náš odborný technik a situaci zhodnotit zkušeným okem. 

 

Přeprava mobilheimu

V rámci našich služeb vám vybraný a zakoupený dům dovezeme po celé ČR zdarma. Disponujeme potřebnou technikou pro bezproblémový průběh přepravy.

Mobilní dům je situován jako vozidlo pro volný čas s možností tažení. Není však opatřen registrační značkou vozidla (SPZ), a proto nesmí být po veřejné komunikaci vlastně tažen. 

Proto probíhá přeprava pomocí speciálních vozidel s plošinou či plošinovým návěsem.

 

Odborné usazení mobilního domu

Doprava a přesun mobilního domu dopadl na jedničku, ale jak postupovat dále? Náš tým zkušených techniků vám dům usadí přesně tam, kam si budete přát. Doporučujeme využití pozinkovaných aretačních stojek s betonovými dlaždicemi, aby nestál dům přímo na zemi.

Mobilní domy jsou standardně vybaveny všemi přípojkami k síti. Se všemi připojeními a zapojeními Vám ochotně poradíme. Nebojte se nás na cokoliv zeptat


Na co si dávat pozor

• Doporučujeme důkladně zkontrolovat stav domu před samotným převozem. 

Doprava je zdarma v rámci celé ČR.

• U nás se nemusíte bát ani o odborné usazení mobilheimu.

Kontrola domu po dopravení na místo je velice důležitým bodem. Můžete se díky ní vyhnout pozdějším dohadům s prodejcem. Opět důkladně zkontrolujte případné praskliny, škrábance, funkci všech pohyblivých částí domu.

Vše si můžete samozřejmě nafotit. V případě nějakého poškození je dobré vytvořit i písemný zápis o škodách, který vám přepravce podepíše.

 

Zpět na výpis